ABC nudle hovězí kelímek 60g
Kód: 6013237
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
ABC nudle hovězí kelímek 60gNoodles: wheat flour (contains gluten), palm oil, salt, acidity regulator (E339, E500, E501), thickener (E412). Spices: salt, sugar, flavor enhancer (E621), chicken aroma (contains soy and eggs), ground pepper, ground pepper, ground onion and ground chilli. Dried vegetables: cabbage, sausage, carrots and textured vegetable protein (contains soy). Palm oil and curry spices
Alergeny:
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1959.1kJ / 466.5kcal |
| Tuky | 21.2g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 10.6g |
| Sacharidy | 57.9g |
| z toho cukry | 1.4g |
| Bílkoviny | 11.1g |
| Sůl | 5.5g |
| Vláknina | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instantní nudle |
|---|---|
| EAN: | 8992388121090 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
