Apero kukuřičné polštářky 140g čokoládové (UKR)
Kód: 2018841
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Apero kukuřičné taštičky plněné čokoládové 140gkukuřičná krupice 40%, náplň s čokoladovou příchutí 60% (cukr, směs částečně složených rostlinných tuků (slunečnicový, palmový, emulgátor: E471), sušená syrovátka, emulgátor: sojový lecitin; aroma (mléko, vanilin), pitná voda, jedlá sůl.
Alergeny:
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2081,9 kJ / 497,4 kcal |
| Tuky | 24,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7 g |
| Sacharidy | 62,6 g |
| z toho cukry | 41,2 g |
| Bílkoviny | 5,3 g |
| Sůl | 0,08 g |
| Vláknina | 3,5 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladkosti |
|---|---|
| EAN: | 8588007295305 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
