Bahlsen Hit sušenky chocolate 220g
Kód: 2019802
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Bahlsen Hit Choco 220gPšeničná mouka, Cukr, Rostlinný tuk (palmový), Škrob (pšeničný), Kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, Glukózo-fruktózový sirup, Sušená syrovátka (mléko), Kypřící látky: uhličitany amonné, uhličitany sodné, Čokoláda (0,1%) (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, syrovátkový výrobek (mléko), emulgátor: lecitin; aroma), Jedlá sůl, Kyselina: kyselina citronová, Emulgátor: lecitiny, Sušené odstředěné mléko, Aromata
Alergeny: Může obsahovat Mandle,Může obsahovat Vejce,Může obsahovat Lískové ořechy,Obsahuje Mléko,Obsahuje Pšenice
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2077kJ/496kcal |
| Tuky | 23 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16 g |
| Sacharidy | 64 g |
| z toho cukry | 30 g |
| Bílkoviny | 6.9 g |
| Sůl | 0.59 g |
| Vláknina | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky |
|---|---|
| EAN: | 5901414203931 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
