Carla čokoláda hořká 70% obdélník 80g
Kód: 2014290
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Carla čokoláda hořká 70% obdélník 80g .Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), vanilkové aroma.
Alergeny: sója, křížovou kontaminací skořápkové plody a mléko
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2353 kj / 567 kcal |
| Tuky | 41 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 25 g |
| Sacharidy | 36 g |
| z toho cukry | 28 g |
| Bílkoviny | 9 g |
| Sůl | 0 g |
| Vláknina | 12 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoláda |
|---|---|
| EAN: | 8595019697591 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
