Carla čokoláda hořká lískový ořech 80g
Kód: 2014294
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Carla čokokoláda hořká s lískovými ořechy 80g .Kakaová hmota, cukr, pražená jádra LÍSKOVÝCH OŘECHŮ (10 %), kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), vanilkové aroma.
Alergeny: sója, skořápkové plody, křížovou kontaminací mléko
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2402 kj / 579 kcal |
| Tuky | 43 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 23 g |
| Sacharidy | 34 g |
| z toho cukry | 26 g |
| Bílkoviny | 9.4 g |
| Sůl | 0 g |
| Vláknina | 11 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoláda |
|---|---|
| EAN: | 8595019697676 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
