Carla čokoláda mléčná lískový ořech 80g
Kód: 2014293
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Carla čokokoláda mléčná s lískovými ořechy obdélník 80g .Cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO plnotučné, pražená jádra LÍSKOVÝCH OŘECHŮ (10 %), kakaová hmota, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerol-polyricin-oleát), vanilkové aroma.
Alergeny: mléko, sója, skořápkové plody
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2357 kj / 565 kcal |
| Tuky | 36 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 19 g |
| Sacharidy | 53 g |
| z toho cukry | 51 g |
| Bílkoviny | 7.1 g |
| Sůl | 0.05 g |
| Vláknina | 1.8 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoláda |
|---|---|
| EAN: | 8595019697690 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
