Chrupcio křupky ovocné 80g
Kód: 2010372
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Chrupcio křupky ovocné 100g .kukuřičná krupice 70 %, cukr, rostlinný olej řepkový, regulátor kyselosti: kyselina citronová, stabilizátor: guma guar, barviva: betanin, kurkumin, měďnaté komplexy chlorofylu, aromata: malina, sladká třešeň, jahoda, zelené jablko.
Alergeny:
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1541 kJ / 368 kcal |
| Tuky | 0,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 83 g |
| z toho cukry | 16 g |
| Bílkoviny | 5,4 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chipsy, svačiny |
|---|---|
| EAN: | 5905004008005 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
