Ferrero Rocher t8 100g <D>
Kód: 2015661
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Ferrero Rocher t8 100g DMléčná čokoláda 30 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, odtučněné sušené mléko, máselný tuk, emulgátor: lecitiny (sójové); vanilin), Lískové oříšky (28,5 %), Cukr, Palmový olej, Pšeničná mouka, Sušená syrovátka, Kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, Emulgátor: lecitiny (sójové), Kypřicí látka (hydrogenuhličitan sodný), Jedlá sůl, Vanilin
Alergeny: Obsahuje Lískové ořechy,Obsahuje Mléko,Obsahuje Sója,Obsahuje Pšenice
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2506kJ/603kcal |
| Tuky | 42.7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14.1 g |
| Sacharidy | 44.4 g |
| z toho cukry | 39.9 g |
| Bílkoviny | 8.2 g |
| Sůl | 0.153 g |
| Vláknina | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoláda |
|---|---|
| EAN: | 8000500192801 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
