Geisha chocolate milk hazelnut 100g
Kód: 2012090
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Geisha čokoláda mléčná 100g .Cukr, MLÉKO, kakaové máslo, LÍSKOVÉ OŘECHY (11%), kakaová hmota, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, SUŠENÉ PODMÁSLÍ, rostlinný tuk (palmový olej, bambucké máslo), PŠENIČNÁ MOUKA, kukuřičný škrob, emulgátor (LECITIN VČ. SÓJI), jedlá sůl, aromata. MŮŽE OBSAHOVAT JINÉ OŘECHY A MANDLE. Lískooříšková náplň 40%. Kakaová sušina v mléčné čokoládě nejméně: 30%.
Alergeny: Obiloviny obsahující lepek,Sójové boby a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy),Skořápkové plody a výrobky z nich, MŮŽE OBSAHOVAT: Skořápkové plody a výrobky z nich
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2305 kJ / 551 kcal |
| Tuky | 35 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17 g |
| Sacharidy | 50 g |
| z toho cukry | 49 g |
| Bílkoviny | 8 g |
| Sůl | 0,21 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoláda |
|---|---|
| EAN: | 6411401015908 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
