Golda wafers oplatky oříšek 175g
Kód: 2016179
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Torku wafers oplatky oříšek 175gPšeničná mouka, kokosový olej, glukózový sirup, cukr, lískové ořechy 9 %, syrovátka, sójová mouka, sušené odstředěné mléko, kakao se sníženým obsahem tuku, dextróza, ječný slad, kypřící látky: E500, E339; sůl, emulgátor: sójový lecitin; bourbon vanilka, koření.
Alergeny: Lepek,Soja, Mléko
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2169 kJ |
| Tuky | 27 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20 g |
| Sacharidy | 59 g |
| z toho cukry | 26 g |
| Bílkoviny | 8,1 g |
| Sůl | 0,33 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oplatky |
|---|---|
| EAN: | 8696646204166 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
