Indiana Jerky hovězí 25g
Kód: 4100095
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Indiana Jerky hovězí 25g .Hovězí maso, Jedlá sůl, Sůl z mrtvého moře, Bílkovinný sojový hydrolyzát, Kvasnicový extrakt, Vinný ocet, Pepř, Aroma, Kouřové aroma, Česnek, Konzervant: dusitan sodný, 100 g hovězího Jerky je vyrobeno z 225 g hovězího masa
Alergeny: Obsahuje Sója
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1249 kJ / 297 kcal |
| Tuky | 5,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,1 g |
| Sacharidy | 4,5 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Bílkoviny | 56 g |
| Sůl | 4,8 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené hovězí maso |
|---|---|
| EAN: | 8594055300137 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
