Indiana jerky hovězí original 90g
Kód: 4100088
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Indiana Jerky hovězí 100g .| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1187 kJ / 282 kcal |
| Tuky | 5,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,9 g |
| Sacharidy | 1,9 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Bílkoviny | 50 g |
| Sůl | 4,2 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené hovězí maso |
|---|---|
| EAN: | 8594055300281 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
