Indiana Jerky krůtí 25g
Kód: 4100092
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Indiana Jerky krůtí 25g .Krůti maso, Jedlá sůl, Sůl z mrtvého moře, Bílkovinný sojový hydrolyzát, Kvasnicový extrakt, Vinný ocet, Pepř, Aroma, Kouřové aroma, Česnek, Konzervant: dusitan sodný, 100 g krůtího Jerky je vyrobeno z 225 g krůtího masa
Alergeny: Obsahuje Sója
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1066 kJ / 252 kcal |
| Tuky | 5,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,5 g |
| Sacharidy | 4,5 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Bílkoviny | 46 g |
| Sůl | 4,2 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené hovězí maso |
|---|---|
| EAN: | 8594055301677 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
