Indiana Jerky kuřecí 25g
Kód: 4100089
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Indiana Jerky kuřecí 25g .| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1005 kJ / 238 kcal |
| Tuky | 3,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1 g |
| Sacharidy | 1,3 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Bílkoviny | 50 g |
| Sůl | 4,1 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené hovězí maso |
|---|---|
| EAN: | 8594055301684 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
