Indiana Peppered hovězí 25g
Kód: 4100096
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Indiana Peppered hovězí 25g .| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1290 kJ / 306 kcal |
| Tuky | 5,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,9 g |
| Sacharidy | 9,2 g |
| z toho cukry | 3,6 g |
| Bílkoviny | 46 g |
| Sůl | 2,8 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené hovězí maso |
|---|---|
| EAN: | 8594055300342 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
