Jack Link's Jerky sweet & hot 75g
Kód: 4100373
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Jack Link's Jerky sweet & hot 75g .| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1196 kJ / 282 kcal |
| Tuky | 3,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,3 g |
| Sacharidy | 24 g |
| z toho cukry | 24 g |
| Bílkoviny | 39 g |
| Sůl | 2,9 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené hovězí maso |
|---|---|
| EAN: | 4251097420066 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
