Jack Link's Jerky teriyaki 25g
Kód: 4100370
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Jack Link's Jerky teriyaki 25g .| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1157 kJ / 273 kcal |
| Tuky | 3,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,4 g |
| Sacharidy | 21 g |
| z toho cukry | 21 g |
| Bílkoviny | 39 g |
| Sůl | 4 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené hovězí maso |
|---|---|
| EAN: | 4251097402970 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
