Jack Link's Jerky teriyaki 75g
Kód: 4100374
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Jack Link's Jerky teriyaki 70g .| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1157 kJ / 405 kcal |
| Tuky | 3,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,4 g |
| Sacharidy | 21 g |
| z toho cukry | 21 g |
| Bílkoviny | 39 g |
| Sůl | 4 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené hovězí maso |
|---|---|
| EAN: | 4251097420097 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
