Jerky originál hovězí 60g
Kód: 4100782
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Jerky originál hovězí 60g| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1015 kJ / 240 kcal |
| Tuky | 4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,6 g |
| Sacharidy | 1 g |
| z toho cukry | 0,1 g |
| Bílkoviny | 50 g |
| Sůl | 4 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené hovězí maso |
|---|---|
| EAN: | 8594055300182 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
