JímJerky jerky hovězí 23g
Kód: 4100507
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
JímJerky jerky hovězí 23gHovězí maso (82,9 %), Jedlá sůl, Řepkový olej, Ocet kvasný lihový, Zvlhčovadlo: glycerol, Cibule, Česnek, Směs koření, Přírodní aroma, Extrakt z droždí
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1067 kJ / 255 kcal |
| Tuky | 5,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3 g |
| Sacharidy | 10 g |
| z toho cukry | 0,1 g |
| Bílkoviny | 40 g |
| Sůl | 3,2 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chipsy, svačiny |
|---|---|
| EAN: | 8594177020593 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
