JohnyBee cukrová vata s tetovačkou /12/ 20g
Kód: 2016381
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
JohnyBee cukrová vata s tetovačkou 20gcukr, aromata, barviva: růžová:E120; modrá:E133.
Alergeny:
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1694 kJ / 405 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 100 g |
| z toho cukry | 100 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladkosti |
|---|---|
| EAN: | 5904310231008 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
