JohnyBee lízátko popping /36/ 13g
Kód: 2018920
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
JohnyBee lízátko popping 13gCukr, maltózový sirup, aromate, přírodní barviva: E163. Praskací bonbóny: složení - Cukr, maltózový sirup, aromate, přírodní barviva: E163.
Alergeny:
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1548 kJ / 369 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 89 g |
| z toho cukry | 66,7 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lízátka |
|---|---|
| EAN: | 5904917031742 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
