Keyf sandwich biscuit kakao 140g
Kód: 2015228
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Keyf sandwich biscuit kakao 140gpšeničná mouka, cukr, invertní cukr, ztužený rostlinný tuk, emulgátor (sójový lecitin), kypřící prostředky (uhličitan sodný a amonný), konzervant (disiřičitan sodný), jedlá sůl, aroma, náplň 30% [cukr, ztužený rostlinný tuk, kukuřičný škrob, sušená syrovátka, kakaový prášek (3,6%), emulgátor (sójový lecitin), aroma]
Alergeny: obsahuje pšeničný lepek, sóju, siřičitan, mléko. Může obsahovat stopy vajec a skořápkových plodů
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2257 kJ / 500 kcal |
| Tuky | 20,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 13,5 g |
| Sacharidy | 63,7 g |
| z toho cukry | 32,5 g |
| Bílkoviny | 3,6 g |
| Sůl | 0,07 g |
| Vláknina | 1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky, sladké pečivo |
|---|---|
| EAN: | 8696646010422 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
