Marila kakao holandského typu 100g
Kód: 1050320
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Marila kakao holandského typu 100gKakaový prášek se sníženým obsahem tuku 10-12%
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1302 kj / 313 kcal |
| Tuky | 11 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6.8 g |
| Sacharidy | 12.5 g |
| z toho cukry | 1 g |
| Bílkoviny | 22 g |
| Sůl | 0.08 g |
| Vláknina | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Káva |
|---|---|
| EAN: | 8594006985390 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
