Mentos gum pf bubble fresh /10/ 30g
Kód: 2030199
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Mentos gum pf bubble fresh 10 30gSladidla (xyitol, sorbitol, mannitol, maltitol sirup, aspartam, sukralosa, acesulfam K), žvýkačková báze, stabilizátor (glycerol), maltodextrin, aromata, škrob, kyselina (kyselina jablečná), emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, estery sácharózy s mastnýmí kyselinamí), extrakt ze zeleného čaje (0,1 %), zahušťovadla (xanthan, celulosová guma), kokosový tuk, lešticí látka (karnaubský vosk), antioxidant (E321), barvivo (karmín).
Alergeny: sója
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 789 kj / 189 kcal |
| Tuky | 0.3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0.3 g |
| Sacharidy | 75 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0.04 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žvýkačky |
|---|---|
| EAN: | 2016677999 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
