Mentos gum pf fruit strawberry /10/ 30g
Kód: 2030202
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Mentos gum pf fruit strawberry 10 30gSladidla (xylitol, sorbitol, maltitol sirup, mannitol, aspartam, acesulfam K), žvýkačková báze, kyseliny (kyselina jablečná, kyselina vinná, kyselina citrónová), škrob, máltodextrin, stabilizátor (glycerol), aromata, kokosový tuk, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, estery sacharózy s mastným kyselinami, sušená jahodová šťáva (0,2 %)*, extrakt ze zeleného čaje, zahušťovadlo (celulosová guma), lešticí látka (karnaubský vosk), antioxidant (E 321), barvivo (karmin).* - odpovidá 3 % jahodové šťávy.
Alergeny: sója
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 809 kj / 187 kcal |
| Tuky | 0.1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0.1 g |
| Sacharidy | 76 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0.02 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žvýkačky |
|---|---|
| EAN: | 2017523999 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
