Mentos gum pf spearmint /10/ 30g
Kód: 2030203
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Mentos gum pf spearmint 10 30gSladidla (xylitol, sorbitol, mannitol, maltitol sirup, aspartam, acesulfam K, sukralosa), Žvýkačková báze, Stabilizátor (glycerol), Aromata, Škrob, Maltodextrin, Emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, estery sacharózy s mastnými kyselinami), Zahušťovadla (xanthan, celulosová guma), Extrakt ze zeleného čaje (0,1%), Kokosový tuk, Antioxidant (E321), Lešticí látka (karnaubský vosk), Barviva (kurkumin, brilantní modř FCF).
Alergeny: sója
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 750 kj / 180 kcal |
| Tuky | 0.2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0.2 g |
| Sacharidy | 73 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0.04 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žvýkačky |
|---|---|
| EAN: | 2016676999 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
