Milka hazelnut 100g CZ
Kód: 2019395
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Milka hazelnut 100g CZCukr, Kakaové máslo, Kakaová hmota, Sušené odstředěné mléko, Kousky lískových ořechů (9%), Sušená syrovátka (z mléka), Mléčný tuk, Emulgátor (sójové lecitiny), Lískooříšková pasta, Aroma, V mléčné čokoládě z alpského mléka obsah kakaové sušiny nejméně 33 %
Alergeny: Obsahuje Lískové ořechy,Obsahuje Mléko,Může obsahovat Ořechy,Obsahuje Sója,Může obsahovat Pšenice
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2267 kJ / 543 kcal |
| Tuky | 32 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17 g |
| Sacharidy | 54 g |
| z toho cukry | 53 g |
| Bílkoviny | 7,1 g |
| Sůl | 0,34 g |
| Vláknina | 2,5 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoláda |
|---|---|
| EAN: | 4025700001023 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
