Milka milk 100g CZ
Kód: 2019383
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Milka milk 100g CZCukr, Kakaové máslo, Kakaová hmota, Sušené odstředěné mléko, Sušená syrovátka (z mléka), Mléčný tuk, Emulgátor (sójové lecitiny), Lískooříšková pasta, Aroma, V mléčné čokoládě z alpského mléka obsah kakaové sušiny nejméně 33 %
Alergeny: Obsahuje Lískové ořechy,Obsahuje Mléko,Může obsahovat Ořechy,Obsahuje Sója,Může obsahovat Pšenice
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2221 kJ / 532 kcal |
| Tuky | 29 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17 g |
| Sacharidy | 59 g |
| z toho cukry | 59 g |
| Bílkoviny | 6,1 g |
| Sůl | 0,27 g |
| Vláknina | 1,8 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoláda |
|---|---|
| EAN: | 3045140105502 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
