Milka white 100g CZ
Kód: 2019374
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Milka white 100g CZCukr, Kakaové máslo, Sušené odstředěné mléko, Sušená syrovátka (mléko), Mléčný tuk, Emulgátor (sójový lecitin), Přírodní aroma
Alergeny: Obsahuje Mléko,Může obsahovat Ořechy,Obsahuje Sója
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2227 kJ / 532 kcal |
| Tuky | 28 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17 g |
| Sacharidy | 65 g |
| z toho cukry | 65 g |
| Bílkoviny | 4,3 g |
| Sůl | 0,36 g |
| Vláknina | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoláda |
|---|---|
| EAN: | 4025700001962 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
