Mokate 3in1 classic xxl bag24 108g
Kód: 1051331
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Mokate 3in1 xxl 24x17gcukr, glukózový sirup, kokosový olej, káva [instantní káva (8.95%); jemně mletá pražená káva (0.05%)], MLÉČNÉ proteiny, regulátor kyselosti: fosforečnany draselné, aroma, emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselin.
Alergeny: mléko
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1898 kj / 450 kcal |
| Tuky | 12 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 11 g |
| Sacharidy | 82 g |
| z toho cukry | 59 g |
| Bílkoviny | 2.7 g |
| Sůl | 0.43 g |
| Vláknina | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Káva |
|---|---|
| EAN: | 5900649011113 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
