Mokate 3in1 irish xxl bag24 408g
Kód: 1051333
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Mokate 3in1 irish coffee xxl 24x17gcukr, glukózový sirup, kokosový olej, káva [instantní káva (8.95%); jemně mletá pražená káva (0.05%)], kakao se sníženým obsahem tuku 10-12%, MLÉČNÉ proteiny, regulátor kyselosti: fosforečnany draselné, aroma, emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselin.
Alergeny: mléko
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1888 kj / 448 kcal |
| Tuky | 12 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 11 g |
| Sacharidy | 81 g |
| z toho cukry | 58 g |
| Bílkoviny | 3 g |
| Sůl | 0.43 g |
| Vláknina | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Káva |
|---|---|
| EAN: | 5900649075429 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
