Mon Cheri t5 52,5g
Kód: 2014744
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Mon Chéri Čokoládové bonbony formované s likérem a celou třešní uvnitř 5 kusů 52,5gČokoláda 49 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny (sójové); vanilin), Cukr, Celé třešně (18 %), Likér 13 % (glukózový sirup, voda, alkohol, cukr, aroma), Kakaové máslo
Alergeny: Může obsahovat Mléko,Obsahuje Sója
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1902kJ/455kcal |
| Tuky | 20.3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 13.2 g |
| Sacharidy | 52.8 g |
| z toho cukry | 48.3 g |
| Bílkoviny | 3 g |
| Sůl | 0.005 g |
| Vláknina | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoláda |
|---|---|
| EAN: | 02014744 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
