MSI fruity straws 40cm slámky+ovocný prášek 12g
Kód: 2017841
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
MSI fruity straws 40cm slámkyovocný prášek 12gcukr, regulátor kyselosti: E330; protispékavé látky: E470a, E551; aróma, barviva: E120, E133, E160a.
Alergeny: NE
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1676 kj / 394 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 96.8 g |
| z toho cukry | 96.7 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Vláknina | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladkosti |
|---|---|
| EAN: | 8590311101975 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
