Nong Shim nudle hot & spicy cup 68g
Kód: 6013206
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Shin Ramen inst pol kelímek my coc han quoc 68gNUDLE: pšeničná mouka 64,4%, bramb škrob, palmový olej, sůl. SÁČEK S OCHUCOVADLEM: sůl, zvýrazňovač chuti E621, koření, tapioka škrob, cukr, sušená sojová omáčka, pasta ze sojových bobů, zvýraznovač chuti E627, E631. SÁČEK SE SUŠENOU ZELENINOU: sušená zelená cibulka, sušené houby, mrkev, mrazem suš červená paprika. Alergeny vyznačeny tučně! Skladujte v suchu!
Alergeny: ječmen, korýše, vejce, arašídy, mléko, celer, hořčici, sezamová semínka a měkkýše
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2010 Kj /418 kcal |
| Tuky | 15g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7.9g |
| Sacharidy | 76,5g |
| z toho cukry | 4.8g |
| Bílkoviny | 9.8g |
| Sůl | 2,7g |
| Vláknina | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instantní nudle |
|---|---|
| EAN: | 8801043031011 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
