Roshen bar 43g dark chocolate /30/ (UKR)
Kód: 2019646
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Roshen tyčinka čoko with fondantchocolate filling 30 43ghořká čokoláda (57 %) [cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátory (SÓJOVÉ lecitiny), aroma]; cukr, glukózo-fruktózový sirup, glukózový sirup, brandy, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: SÓJOVÉ lecitiny, aroma.
Alergeny:
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1910 kJ / 456 kcal |
| Tuky | 19,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 11 g |
| Sacharidy | 63,6 g |
| z toho cukry | 58,6 g |
| Bílkoviny | 3,2 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky, sladké pečivo |
|---|---|
| EAN: | 4823077621154 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
