Roshen bar 43g milk chocolate /30/ (UKR)
Kód: 2019648
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Roshen tyčinka mléčná čoko creme brulle 30 43gnáplň 43% (cukr, glukózo- fruktózový sirup, glukózový sirup, sušené odstředěné mléko, slazený kondenzovaný kompozitní mléčný výrobek (odstředěné mléko, cukr, rostlinné tuky (palmový olej, slunečnicový olej), laktóza), brandy, aromatické látky), cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: sojový lecitin, aromatické látky: vanilin.
Alergeny:
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1891 kJ / 450 kcal |
| Tuky | 17,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 10,2 g |
| Sacharidy | 66,7 g |
| z toho cukry | 63,6 g |
| Bílkoviny | 5,5 g |
| Sůl | 0,15 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoláda |
|---|---|
| EAN: | 4823077613630 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
