Stěnava Horalské trubičky kakaové 35g
Kód: 2013972
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Horalské trubičky kakaové 35g .rostlinný tuk (palmový), pšeničná mouka, cukr, sušené mléko, sušená syrovátka, kakový prášek (min. 3,8%), rostlinný olej (řepkový), sušené vaječné žloutky, sůl. Může obsahovat stopy sóji, arašídů a jiných skořápkových plodů
Alergeny: mléko, syrovátka, pšenice
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2301 kJ / 550 kcal |
| Tuky | 34,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 19,39 g |
| Sacharidy | 55,4 g |
| z toho cukry | 32,2 g |
| Bílkoviny | 5,5 g |
| Sůl | 0,67 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky |
|---|---|
| EAN: | 8594011470010 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
