Stěnava Horalské trubičky skořicové 38g
Kód: 2013974
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Horalské trubičky skořicové 38g .Kakaová náplň s lískovými ořechy (76,3%) - rostlinný palmový tuk, cukr, sušené mléko, sušená syrovátka, lískové ořechy (min.3,8%), kakaový prášek (min 2,5%), aromata, Oplatka - mouka pšeničná, sušené mléko, rostlinný řepkový olej, sušený vaječný žloutek
Alergeny: Mléko, Vejce
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2252 kJ / 538 kcal |
| Tuky | 31,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17,86 g |
| Sacharidy | 58,9 g |
| z toho cukry | 37,4 g |
| Bílkoviny | 5,1 g |
| Sůl | 0,62 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky |
|---|---|
| EAN: | 8594011470034 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
