Sweetex lízátko motiv placka /48/ 15g
Kód: 2018786
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Maxcool lízátka mix motivů plackawatermelon 15gCukr, Glukózový sirup, Kyselina: kyselina citrónová, Aromata, Barviva: kurkumin, košelina, indigotin
Alergeny:
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1662 kJ / 397 kcal |
| Tuky | 1,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 97,7 g |
| z toho cukry | 59,9 g |
| Bílkoviny | 0,3 g |
| Sůl | 0,32 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lízátka |
|---|---|
| EAN: | 6965489215489 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
