Teekanne léčivý čaj @10x2g dýchací cesty a krku
Kód: 1050573
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Teekanne nachlazení 20x2gPlod fenyklu (40%), Listy šalvěje (15%), Pomerančová kůra, Kořen lékořice (10%), Kořen zázvoru, Kůra skořice, Listy eukalyptu (5%), Nať tymiánu (5%), Květ sedmikrásky
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 0,1 g |
| z toho cukry | 0,1 g |
| Bílkoviny | 0,1 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Vláknina | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaj |
|---|---|
| EAN: | 9001475074658 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
