Teekanne léčivý čaj imunie a vitamín c @10x1,6g
Kód: 1050962
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Teekanne léčivý čaj imunie a vitamín c 10x2gRooibos, Máta peprná (20%), Citrónová verbena (18%), Citrónová tráva, Skořice, Listy ostružiny, Květ měsíčku lékařského (3%), Vitamín C (3%)
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 0,1 g |
| z toho cukry | 0,1 g |
| Bílkoviny | 0,1 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Vláknina | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaj |
|---|---|
| EAN: | 9001475618449 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
