Teekanne léčivý čaj játra a žlučník @10x2g
Kód: 1050806
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Teekanne léčivý čaj játra a žlučník 10x2gKořen a nať smetánky lékařské (32%), List máty peprné (29%), Květ heřmánku pravého (15%), Plod fenyklu obecného (10%), Kořen kurkumy, Květ řebříčku obecného, Plod ostropestřce mariánského (5%)
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 0,1 g |
| z toho cukry | 0,1 g |
| Bílkoviny | 0,1 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Vláknina | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaj |
|---|---|
| EAN: | 8594024711766 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
