Teekanne léčivý čaj spánek a nervy @10x2g
Kód: 1050283
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Teekanne léčivý čaj spánek a nervy 10x2gKořen kozlíku lékařského (34%), Květ heřmánku pravého (19%), List meduňky lékařské (17%), List máty peprné (17%), Květ levandule lékařské
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 0,1 g |
| z toho cukry | 0,1 g |
| Bílkoviny | 0,1 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Vláknina | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaj |
|---|---|
| EAN: | 8594024711735 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
