Teekanne léčivý čaj štíhlá linie @10x2g
Kód: 1050926
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Teekanne léčivý čaj štíhlá linie 10x2gList cesmíny paraguajské (maté) (25%), List máty peprné (25%), Listy ostružiny, Kořen lékořice lysé (10%), Citrónová verbena (10%), Citrónová tráva, Rooibos
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 0,1 g |
| z toho cukry | 0,1 g |
| Bílkoviny | 0,1 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Vláknina | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaj |
|---|---|
| EAN: | 9001475500980 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
