Vidal želé balené creepy jelly /66/ 11g
Kód: 2011632
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Creepy Jelly Želé balené 13g .glukózový sirup, cukr, želatina, kyselina citronová; modifikovaný bramborový škrob, aromata; rostlinné koncentráty ( citron, šafrán, karotka, černý rybíz, ředkvičky), barviva( E100, E120, E133).
Alergeny:
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1365 kJ / 321 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 74 g |
| z toho cukry | 54 g |
| Bílkoviny | 6,1 g |
| Sůl | 0,12 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bonbóny |
|---|---|
| EAN: | 8413178393713 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
