Vidal želé balené dino jelly 11g
Kód: 2018694
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Vidal želé balené dino jelly 11gglukózový sirup, cukr, želatina, pitná voda, zvlhčující látka: glycerol; regulátor kyselosti: kyselina citrónová; želírující látka: pektiny; aromata, rostlinné koncentráty z: citronu, světlice barvířské, karotky, černého rybízu; barviva: E100, E133, E160c
Alergeny: NE
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1365 kj / 321 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 74 g |
| z toho cukry | 54 g |
| Bílkoviny | 6.1 g |
| Sůl | 0.12 g |
| Vláknina | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žvýkací bonbóny |
|---|---|
| EAN: | 8413178321976 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
