Vifon rýžové polévka mis. 70g kuřecí (pho bat ga)
Kód: 6013475
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Vifon rýž pol mis kuřecí 70g PHO BAT GArýžové nudle (77%), rýže, modifikovaný škrob E1404, sůl, cukr, zvýrazňovač vůně a chuti E414, stabilizátor E414. Polévková báze (12%): sůl, cukr, glutaman sodný E621, kuřecí aroma, šalotka, zázvor, skořice, hřebíček, anýz, přírodní barvivo E150a, protispékavá látka E551, zvýrazňovače chutě a vůně E621,E627 a E631. Olejové balení (3%): rafinovaný palmový olej, šalotka, kuřecí aroma, chilli papričky, skořice, anýz, hřebíček, přírodní barvivo, antioxidant E306, tokoferonové koncentrát E306. Omáčka (7%): voda, chilli papričky, cukr, česnek, rajčatová pasta, modifikovaný kukuřičný škrob E1422, regulátor kyselosti E330, octová kyselina E330, konzervační látka E202. Sušená zelená cibule, koriandr.
Alergeny: arašídy, pšeničné mouky a skořice
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 0 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1 g |
| Sacharidy | 51 g |
| z toho cukry | 4 g |
| Bílkoviny | 5 g |
| Sůl | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instantní nudle |
|---|---|
| EAN: | 8935311140317 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
