Wafers kakao 175g
Kód: 2015222
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
Wafers kakao 175gPšeničná mouka, kokosový olej, glukózový sirup, cukr, kakao se sníženým obsahem tuku 9 %, dextróza, syrovátka, čokoláda 5 % (cukr, kakaová hmota), sójová mouka, sušené mléko, ječný slad, lískové ořechy, kypřící látky: E500, E339; sůl, emulgátor: sójový lecitin; bourbon vanilka, koření.
Alergeny: Lepek , mléko, Skořápkové plody
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2136 kJ |
| Tuky | 26 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 22 g |
| Sacharidy | 59 g |
| z toho cukry | 28 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 7,7 g0,31 g |
| Vláknina | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oplatky |
|---|---|
| EAN: | 8696646010385 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
