YumYum instantní polévka kelímek s krevetovou přichutí 70g (MI COC TOM)
Kód: 6013883
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Detailní popis produktu
YumYum inst pol kelímek s krevetovou přichutí 70g MI COC TOMNudle (77,6%): pšeničná mouka (mimo TH), tapiokový škrob, palmový olej (palmový olej, antioxidant (E319)), jedlá sůl, regulátory kyselosti (E500, E452, E451, E501), zahušťovadlo (E466), Ochucující směs (22,4%): palmový olej (palmový olej, antioxidant (E320)), jedlá sůl, cukr, sušená zelenina v různém poměru (česnek, cibule, cibulová nať), látky zvýrazňující chuť a vůni (E621, E635), směs koření (chilli, galangal, oleoresin z papriky), kyseliny (E296, E330), rybí omáčka (rybí produkt), maltodextrin, krevety (korýši) (0,2%) protispékavá látka (E551(nano)), barvivo (E160c), aroma ((olej z citronové trávy (voňatka), olej z kaffirových limetkových listů)) Výrobek může obsahovat sezam, celer, mléčný protein, sójové boby.
Alergeny: pšeničná, rybí, rybí, krevety, korýši
| Nutriční hodnoty na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 316 kJ / 75kcal |
| Tuky | 3,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,5 g |
| Sacharidy | 9,5 g |
| z toho cukry | 0,7 g |
| Bílkoviny | 1,3 g |
| Sůl | 1,1 g |
| Vláknina | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instantní nudle |
|---|---|
| EAN: | 8852018201045 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
